Zwroty i reklamacje

ZASADY DOTYCZĄCE ZWROTÓW

Czy jest naliczana opłata za zwrot?

Tak, klient ponosi koszty przesyłki zwrotnej.

Jak dokonać zwrotu?

Jeśli chcesz zwrócić całe zamówienie, bądź tylko któryś z zamówionych produktów, wypełnij protokół zwrotu/reklamacji, klikając poniżej:

formularz zwrotu

Po wypełnieniu formularza, prześlij go na adres [email protected], a zwracany towar na adres: Decorateo ul.Grawerska 30 H, 51-180 Wrocław. Paczka ze zwracanymi artykułami musi być dobrze zabezpieczona. Zachowaj koniecznie numer przesyłki zwrotnej żeby można było ją śledzić.
Przesyłkę można odesłać do nas dowolnie wybranym przewoźnikiem, poza opcją za pobraniem.

Czy mam czas na odstąpienie od umowy?

W terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru Klient może złożyć oświadczenie o zwrocie towaru nabytego od Sprzedawcy. Klient zobowiązuje się do wysłania towaru do Sprzedawcy, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym otrzymał zamówiony towar. Towar musi zostać dostarczony na adres podany przez nas w wiadomości e-mail.

REKLAMACJE

Otrzymałem(am) uszkodzony produkt. Czy muszę go zwrócić?

Nie musisz zwracać uszkodzonego produktu. Skontaktuj się z nami, zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Co zrobić, jeżeli artykuł jest niewłaściwy lub uszkodzony?

Jeżeli otrzymasz wadliwy lub niewłaściwy produkt, postaramy się jak najszybciej Ci pomóc. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres [email protected] z wymaganymi informacjami :

– Adres e-mail podany przy zakupie
– Numer zamówienia
– Imię i nazwisko klienta
– Numer artykułu
– Dołącz zdjęcie
– Zdjęcie paczki, jeśli jego wykonanie jest możliwe

ZWROT PIENIĘDZY

Zwrot środków nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni, z reguły jest to około 7 dni. Dokonamy zwrotu pieniędzy tą samą metodą, jaka została użyta podczas zakupu, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu. Nie spowoduje to naliczenia żadnych opłat. Możemy wstrzymać operację zwrotu pieniędzy do momentu otrzymania towaru lub dowodu nadania, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

back to top
Top

Koszyk

×