Płatności

Formy płatności i dokonywanie płatności

Po wybraniu produktów i złożeniu zamówienia w naszym sklepie, zostaną Państwo przekierowani do Kasy.
To właśnie tu wybiorą Państwo sposób wysyłki oraz jedną z kilku bezpiecznych form płatności. Poniżej opisaliśmy, każdą dostępną u nas metodę dokonania płatności.

Płatności PayU – płatność kartą debetową lub kredytową

Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową PayU. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL.
Płatności PayU to szybkie, nowoczesne, a co najważniejsze pewne rozwiązanie w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji internetowych. PayU warantuje, iż obsługiwane transakcje mają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych, w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych operacji. Nad prawidłowym przebiegiem ich realizacji czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi. Dane dotyczące kart naszych Klientów nigdy nie trafiają do sklepu. Akceptowane karty to: Visa oraz MasterCard.
Sklep Decorateo.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w Państwa rachunek bankowy ani dane osobowe. Wszelkie Państwa dane objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową.

Przelew bankowy

Dzięki płatności za pomocą przelewu bankowego na konto naszej firmy, zapłacą Państwo przelewem w prosty i wygodny oraz bezpieczny sposób. Po złożeniu zamówienia, w wiadomości e-mail otrzymają Państwo dokładne dane dotyczące zamówionych produktów oraz wybranego sposobu płatności. Realizacja zamówienia w tym przypadku nastąpi po otrzymaniu potwierdzenia o wpływie wymaganej kwoty na konto Sklepu. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

PayPal

back to top
Top

Koszyk

×